Nejprodávanější fotopasti

Nejprodávanější fotopasti našeho obchodu jsou v poslední době fotopasti BUNATY, jejichž výrobce se již několik let přímo zaměřuje na Českou republiku a sousedy ze Slovenska. Kromě uzpůsobení na míru českému trhu stojí za hojnou oblíbeností fotopastí BUNATY vysoká kvalita fotografií a videa, snadno přístupná a odolná ovládací tlačítka a do posledního detailu promyšlené umístění jednotlivých komponent. Zatímco dobře čitelný displej s českým menu se nachází na přední straně, baterie mají své místo mimo elektronické součástky. V případě nastalé poruchy anebo nutnosti provedení běžné kontroly přitom oceníte rychlý servis. Třešničkou na dortu je pak rozumná cena. I proto fotopasti BUNATY, které jsou univerzálně použitelné na zvěř i zloděje, zahrnují zhruba dvoutřetinový podíl námi vyřizovaných objednávek.

Mezi TOP 3 nejprodávanější fotopasti patří z naší zkušenosti následující zařízení:

Fotopast BUNATY FULL HD GSM

Nejprodávanější fotopast Bunaty Full HD GSM

Horká novinka roku 2017, která se ihned po svém vstupu na trh zařadila mezi absolutní špičku. Fotopast BUNATY FULL HD GSM je vybavena velkou anténou, díky které chytá GSM signál i v obtížně dostupných oblastech. Díky polohovacímu kloubu navíc můžete fotopast při instalaci sklopit do ideálního umístění, aby jednak zabírala požadovaný prostor, a jednak aby nebylo prozrazeno její maskování. Oproti úspěšnému předchůdci z roku 2015 má BUNATY FULL HD GSM 2017 o 40 % silnější neviditelný přísvit a i noční kvalita fotografií je tak na výborné úrovni.

Více o fotopasti BUNATY FULL HD GSM zde

Fotopast ACORN 3310A

Nejprodávanější fotopast Acorn 3310

Ačkoliv se při pořízení fotopasti ACORN 3310A vejdete do 3 tisíc korun, nebudete ochuzeni o barevný LCD displej, kterým toto zařízení disponuje jako jedno z této cenové kategorii. Rozlišení 5 MPX zajistí snímky dostačující kvality na běžné použití a díky rozložení LED diod a neviditelnému nočnímu snímání můžete počítat s jasnějšími fotografiemi i za tmy. ACORN 3310 A tak představuje skvělé řešení pro zákazníky, kteří potřebují fotopast na zvěř a zloděje v poměru „co nejvíce muziky za co nejméně peněz“.

Více o fotopasti ACORN 3310A zde

Fotopast BUNATY FULL HD

Nejprodávanější fotopast Bunaty Full HD

BUNATY FULL HD se řadí mezi nejlépe hodnocené fotopasti v poměru cena/výkon. Počítat můžete s českým menu i přehledným manuálem, minimem lesklých ploch umožňujících snadné maskování a displejem na přední straně. Ten oceníte při instalaci fotopasti, kdy na něm vidíte zorné pole a nemusíte tak odhadovat, co na fotografii (ne)bude vidět. Vysoká kvalita snímků navíc uspokojí i náročnější zákazníky.

Více o fotopasti BUNATY FULL HD zde